Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akiknek annyira száraz volt a...

Akiknek annyira száraz volt a bőre - vagy jelenleg is az - hogy nagyon hámlott, mit csináltatok, hogy helyre jöjjön? Külsőleg mit alkalmaztatok?

Figyelt kérdés

Mi volt jó, mi nem vált be?

Tapasztalatok jól jönnek.



2023. jan. 14. 20:18
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem a the ordinary és geek&gorgeous termékek segítettek, egy teljes arcápolási rutint követve (G&G Jelly Joker arclemosó, Happier Barrier hidratáló, the ordinary 100% Plant-Derived Squalane). Ajánlom a skinsmart.hu oldalt ahol emailben akár teljes rutint is összeállítanak neked ingyen, így tudod hogy milyen termékeket jó ha használsz. Illetve a youtube csatornájuk is segítség lehet.
2023. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Érdemes lenne ezzel bőrgyógyászhoz fordulni, például nekem is száraz, az atópiás dermatitiszem miatt.
2023. febr. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1. Köszönöm.


#2. Hát ez jó, pont pár perce léptem be és épp most írtál.

Neked tudott segíteni a bőrgyógyász? Milyen szert kaptál? Vagy hogyan kezelik?

2023. febr. 7. 00:51
 4/8 A kérdező kommentje:
#1. A G&G az az, amelyik vitaminokat is forgalmaz?
2023. febr. 7. 00:52
 5/8 anonim válasza:
2-es vagyok. Én urgentum hidrophilicumot és urgentum stearinit kaptam, de ez az én specifikus kezelésem, lehet ez neked nem lesz jó. Eddig jól halad a terápia(mert így hívják), de nem teljesen múlott el majdnem 2 hónap kezelés után, de halad szép lassan. Szerintem nyugodtan menj el bőrgyógyászhoz, ezzel enyhíted talán a stresszt/dissztresszt/feszültséget/szorongást amit rádnyom. Egyébként szedek étrendkiegészítőket is(D, C vitamin, pezsgőtabletták), megnöveltem a gyümölcsbevitelt stb.
2023. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5. Értem. Köszönöm szépen! Gyógyulást kívánok.
2023. febr. 8. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem elég zsiros a bőröd, h megvédje magát, az étkezéssel is segítened kell.. zsiradék is jusson meg persze sok folyadék.

Plusz külső vedelemkent: Körömvirág krém, arcra kézre...


Ha egyéb ápoló krémet kellene ajanljak: Müller-es Kaufmann babaposikenocs.. mikor a gyerekek kicsik voltak, rajtunk maradt, szajapolonak is gyulladáscsökkentő és nagyon hamar gyógyítja a hideg miatt keletkezett bőrpírt is.

2023. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2023. ápr. 4. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!