Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat vagy valamilyen...

Agydaganat vagy valamilyen súlyos betegségem lehet?

Figyelt kérdés

2 héttel ez előtt belázasodtam és nem éreztem jól magam egy tipikus megfázásnak indult. A tünetek elmultak azonban pár napra rá elkezdtem furán érezni magam, úgy éreztem hogy elfogok ájulni, de végül picit jobban lettem. Azonban azóta fáj hátul fejem illetve inkább nyomas szerű érzést érzek. Ami aggasztóbb hogy azóta nagyon ködös lassú az agyam és kicsit ugy érzem magam mintha a világot egy ablakon keresztül nézném. Disszociáció a pontos megnevezése ennek ha jól tudom, nagyon furcsa álomhoz hasonló érzés, szédülés szerű érzet is jelen van e mellé ami nem forgó jellegű inkább iylen bizonytalansag erzet de elég erös. A vérképem rendben van nem rég voltam vérvételen, a szívemmel sincsen gond ezt is megvizsgálták a napokban. Házi orvosom egyszerű teszteket vegeztetett el velem de azt mondja szerinte semmi komoly ő nem lát semmi jelet. Anyukám agydaganatban hunyt el ezért nagyobb eselyem van a kialakulására. Ezek a tünetek nagyjából egy hete állnak fennt, időnként enyhülnek minimálisan.

Mi a franc lehet ez nagyon aggódom. Ha nem javul 1 héten belül bejelentkezek neurológiára.



2023. jan. 20. 18:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet covid, az is okoz hasonló tüneteket... sokkal nagyobb ennek a valószínűsége, mint az agydaganatnak...
2023. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Feltételezhetően a háziorvos megmérte a vérnyomásodat is.
2023. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igen az is normális volt.
2023. jan. 20. 18:40
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Két éve nyáron 2 hónapon keresztül volt ez velem is. Borzasztó volt, szédültem, bizonytalan voltam és olyan volt mintha csak úgy “lennék” és körülöttem meg zajlanának a dolgok, mint egy szellem. Szóval átérzem, és én is a daganattól paráztam. Aztan hirtelen elmúlt, nem tudom mitől vagy hogyan, de azóta csak párszor éreztem ezt, egy-két órán át.
2023. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Elötte nem voltál covidos? Most azt olvasom redditen hogy elég sok embernél ez előjött, teljesen ugyanezekkel a tünetekkel.
2023. jan. 20. 21:17
 6/29 anonim ***** válasza:
Igen, lányomnál is ez volt, illetve olykor még mindig van, előjön, a kovidja óta. Szóval posztkovid lehet ez. Lányom háromnegyed éve esett át a kovidon, és még mindig kísérti ez a nyavalya. Sajnos nem volt beoltva, de azóta sem. Azt olvastam, hogy a vakcinák segítenek túljutni a posztkovid különféle tünetein. Jobbulást!
2023. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
#4, nem voltam covidos, szóval nálam ez nem játszhatott közre.
2023. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Sajnos még mindíg tart, enyhe nyomás hátul, szédelgés, ködös gondolkodás...

Kértem időpontot, de csak 1 hónap mulva van. Attol tartok, hogy komoly gond van bár elég fiatal vagyok 23 éves de statisztikailag nagyobb eselyem van az agydaganatra anyukám miatt.

2023. jan. 26. 19:51
 9/29 anonim ***** válasza:
A háziorvos adjon sürgősségi beutalót.
2023. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
:(
2023. jan. 26. 20:19
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!