Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két hete beteg voltam, megfázá...

Két hete beteg voltam, megfázás, minimális láz és köhögés. Torkom nem fájt. Azóta a köhögésem nem múlik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Dokinál voltam akkor, majd visszamentem dolgozni. Tegnap pl egész nap nem köhögtem. De ma, vagy néha rám jön ilyen órákig tartó köhögés inger, roham. Próbálkozom, hogy felszakadjon valami és kiköhögjem, de semmi. Méz, kakukkfű, mindent próbáltam már. Izomlázra ébredek reggelente, mert annyira megviseli a hasamat.
2023. jan. 28. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megfázás vagy influenza szövödményekènt is jelentkezhet az elhúzódó köhögèssel járó höröghurut. Ha a lakásodban túl száraz a levegô az is lehet kiválltó ok, ès, ha keveset iszol az is. Száraz köhögèsre kôhôgèscsillapitó a szurokfû, bodzavirág, apróbojtorján, fehèr akácvirág. Ezekbôl felválltva vagy egymással egyenlô arányban összekeverve ajánlom. 1-3 csèsze naponta.
2023. jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!