Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nagy mennyiségű vér van a...

Ha nagy mennyiségű vér van a vizeletben az mindig szabad szemmel látszik már?

Figyelt kérdés

Egy tesztcsík azt jelzi hogy jelentős mennyiségű vér van a vizeletemben. De a vizeletem színe világos sárga és teljesen tiszta.

A párom használt csíkot és gondoltam én is elvégzem. Egy hete volt meg. Szóval nem gondolom hogy attól.

Mindenképp fel fogom hívni a háziorvost. Csak kíváncsi vagyok addig is hogy mi okozhatja ezt? 1 hónapja voltam urulógusnál felfázás gyanúval. De semmit nem találtak. UH is volt.



2023. jan. 28. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hibás a teszt. A következő vizeletből megismételném a vizsgálatot a helyedben. Bármi más panaszod, hasi érzékenység, fájdalom van?
2023. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Néztem. Az a teszt is azt mutatta. Kicsit az alhasam fáj.
2023. jan. 28. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy szemmel látszódjon, nagyon nagy mennyiségnek kell lennie benne. Egyébként nem érdemes a tesztekre sokat adni, háziorvos, laborvizsgálatra beutaló, labor.
2023. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor pedig érdemes lenne az ügyeletet megkérdezni, hogy mi ezzel a további teendő.
2023. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Semmi értelme nincs az ügyeletet ezzel felkeresni. Nem okoz közvetlen életveszélyt és az ügyeletes orvosnak nincs sem kristálygömbje, sem vizeletvizsgáló automatája. Hétfőn háziorvos.
2023. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn mindenképp elmegyek a háziorvoshoz. Mik okozhatják ezt? Most aggódom. Nagyon sokat álltam a napokban szinte egész nap. Nekem előtte nem fájt semmim.
2023. jan. 28. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Az 1 hónapos felfázásodat is említsd meg a háziorvosodnak, ha eddig nem volt téma.
2023. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Mindenképpen mondani fogom. Bár akkor kivizsgáltak és minden rendben volt. Az ultrahang is. És tenyésztést is csináltak. Rendben volt minden.
2023. jan. 28. 22:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam ez labornál derült ki

Vért találtak a vizeletben de szine az nem volt

2023. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!