Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
15 éves lányom 2 hónapja kb mondja,hogy hirtelen rájön ilyen melegség és,ha kinyitja az ablakot csak akkor lesz jobb neki.Olyan mintha nehez kapna levegőt a melegtől olyankor ezt érzi.Vérnyomása jó volt,de a pulzusa 90 fölötti volt,de ő nem érezte,hogy gyorsan verne.Én pánikrohamra gondoltam mert én az vagyok és hasonló tünettel jár.De azt mondta,hogy ő nem pánikol stb.Volt hogy a buszon is rájött ez a rosszullét.Még a menszesze sem rendszeres.Múltkor múlás után volt neki ez.Most meg lassan megkéne neki jönnie.Házi orvoshoz beviszem ,hogy adjon beutalót vérvételre,de mikor annó elájult a lányom akkor sem adott,csak annyit mondott méregessük a vérnyomását.Még pajzsmirigy betegségre gondolok mert nkm alul működésem van és az én anyukámnak meg túlműködés.
2023. jan. 29. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én talán vmi hormonálisra tippelnék.
2023. jan. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pajzsmirigy.
2023. jan. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!