Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek aki még negyedik oltás is felveszi még influenza ellen is beoltaja magát? ennyire buták az emberek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 20:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Három oltás bőven elegendő szerintem!
2023. febr. 1. 20:28
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Nem elég. Én már 9 oltást adadtam be a covi ellen. A háziorvos nem enged többet, pedig már töbször is kértem. Nagyon félünk a covitól. Infulenza ellen engedte azt már beadadtam 2-tőt.
2023. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Elsőre azt hittem simán oltásellenes vagy, de a kommentedből az jön le, hogy csak feleslegesnek tartod a 4. oltást.

Nos, én is, de csak azért, mert a covid már eléggé legyengült, így nem látom sok értelmét. Viszont a védettséged az idővel csökken, így ha sok idő eltelt a 3. oltás után, egyátalán nem felesleges a 4.

Másrészt az influenzás részre: Semmi köze a két oltásnak egymáshoz, mástól védenek.

2023. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg 0 oltás is elegendő, sőt.. Most vesszünk azon össze, hogy valaki így, valaki úgy gondolja? Értelme nem sok van..
2023. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert volt már tüdőgyulladásom és nem volt jó.
2023. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg két oltás is bőven elegendő, mégsem tartom butának azt akinek négy oltása is van. Nem ettől lesz buta valaki
2023. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
4. oltás után 7 hónappal voltam kovidos, nem volt felesleges az oltás, majdnem tünetmentesen átvészeltem
2023. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
1 sem engedtem magamnak beadatni.Nem is kellett küszködnöm semmilyen nyavajával.Környezetem a 4. után sem tud kikeveredni .Pedig nem mai gyerek vagyok.
2023. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Most nem teljesen értem a kérdést. Az influenza oltás minden évben más. Ha te ezt életedben először hallod, akkor vagy nagyon buta vagy, vagy barlanglakó. Ha a covidra gondolsz, akkor nem értem, hogy jön ide az influenza? Furcsa, hogy te butázol le másokat, amikor egy kérdést nem sikerült a értelmesen megfogalmaznod.
2023. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Van egy kollégám, aki sportot űz az oltósdiból. 35 éves, már 5 oltása van, erre négyszer volt már covidos is és mind megcsavarta még úgy is (nem a hagyományos tünetekkel, hanem az emésztőrendszerére ment rá, amit nem egy agyonoltottól hallottam már). Az a durva, hogy ezzel mintha büszkélkedne is, van, hogy ügyfeleknek meséli. Ezzel szemben itt vagyok én, az autoimmun beteg, aki egyetlen oltást sem adatott be, mégis átvészeltem a kereskedelemben végig úgy 3 évet, hogy egy-egy erősebb torokfájás volt csak addig, amíg napi több száz ember köhögött pofán (mint az említett embert is...) Most meg már home office-ban tolom, egyedül élek, ha elmegyek itthonról, lehetőleg valami kihalt tájra - így pláne felesleges.
2023. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!