Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dudor a mellkason. Mi lehet?...

Dudor a mellkason. Mi lehet? (kép)

Figyelt kérdés

Jobb oldal szemmel láthatóan kidudorodik,mostanában elkezdett ott érzékeny lenni,fájdogál. Évek óta ott van,de nem igazán törődtem vele,csak most,hogy fájdogál.


[link]

[link]

[link]



2023. febr. 8. 09:44
 1/4 anonim válasza:
67%

A lényeg az, hogy orvosnak semmiképpen se mutasd meg, csak vadidegen dilettánsoknak az interneten néhány fotó alapján. Szakembernek majd csak akkor, mikor már olyan stádiumban van, hogy már biztosan belehalsz, és már úgyis mindegy.

Ui.: Szépek a melleid.

2023. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyes jól válaszolt. Miért pontoztad le? Csak mert cinikus volt?
2023. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit,csak felpontoztam.

Azért bízom benne,hogy nem ilyen komoly. 3 hónapja voltam röntgenen,ott nem láttak eltérést,de úgy tudom,van olyan,amit nem mutat ki sima röntgen. De igaza van,sajnos mindenkit magam elé helyezek és elhanyagoltam magam mostanság.

2023. febr. 8. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát reménykedjünk, hogy nem komoly. Egyes csak hangsúlyozni akarta hogy egészségügyi problémákat ne itt akarj megtárgyalni a GYK-n, főleg az ilyen kinövéseket.
2023. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!