Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez fitymaszűkület lenne?

Ez fitymaszűkület lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 éves vagyok, és a makkon a bőr sajnos nem húzható hátra. Amikor nincs merev állapotban, akkor hátra lehet húzni teljesen, de merev állapotban sajnos nem lehet. Amikor hátra húzom, a makk érintésre érzékeny, és fáj is. Egyszer voltam urológusnál, mert nagyon viszketés elkaptam valamit az egyik lánytól, írt rá kenőcsöt használtam, de kb annyiban is maradt nekem ez már évektől így van. Az lenne a kérdésem, hogy körülmetélés nélkül helyre lehet ezt hozni? Mert olvastam 5 perces bemetszésekről is, amikor csak a bőrt megmetszik. Aki tud segíteni, azt megköszönném, vagy ha volt saját tapasztala és megosztaná velem, hogy mi segített neki annak nagyon örülnék.

2023. febr. 16. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokminden lehet, semmiképpen sem jársz rosszul ha látja orvos… Csak szögezd le neki, hogy teljes körülmetélést csak végső esetben szeretnél…


Nekem is volt hasonló, pedig nekem aztán nincs fitymaszűkületem, hanem pont hogy az átlagnál hosszabb a fitymám és “bő” is a péniszemre.


Nekem candida fertőzésem volt és a Canesten használata után jelentkezett az általad is írt probléma, mereven nem tudtam hátrahúzni… Nagyon száraz volt a makkom és valami olyasmi volt hogy mazolrezisztens cuccokkal “szövetkezett” a candida és a többi akár jótékony baktériummal karöltve biofilmmátrixot képeztek a makkon… Ezzel kivédte az immunrendszeremet is, ami csak egy egész pici gyulladással reagált.


Semmilyen kortimazol krém nem használt, több orvosnál is voltam. Végül krónikus szárazsággal diagnosztizáltak… Aztán végre egy sokadik orvos adott vmi szert ami először ezt a biofilmmátrixot semmisítette meg, a makkomról egy egész réteg levált pár nap használat után, mintha egy kígyó vedlene (de előtte nem hámlott egyáltalán). Utána “normális” candidiázisra jellemző, súlyosabb tünetek jelentkeztek, rendes balanitisszel, ami kellemetlen volt. De azt kentem egy hétig Teva Candibene krémmel és utána teljesen meggyógyultam, és álló állapotban is hátra tudtam húzni a fitymát…


Az a jó ha látja orvos.

2023. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!