Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam az Influenzát, nem...

Elkaptam az Influenzát, nem megy le a lázam. Nálatok meddig tartott?

Figyelt kérdés

Kedd reggel óta vagyok szarul. Gyógyszer segít de ha elmúlt a hatása jön a láz újra. Most este is felment 38,5-re de most gyógyszer helyett megpróbáltam kiizzadni, ami ilyen 37,3-ra sikerült is.


Ha voltatok mostanában betegek, nálatok meddig tartott a láz? Vagy a teljes betegség?


2023. febr. 18. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a láz 40 fok vagy afelé megy , ill. 3 napnál tovább tart függetlenül hogy mennyire magas, orvoshoz kell menni.

Az influenza hirtelen kezdődő, elhúzódó magas lázzal jár.

Általában 5-7 nap, de tarthat kicsit tovább is.

2023. febr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap óta vagyok beteg, 20 órán keresztül nekem se fel se le nem ment a lázam, stabilan 39 volt. Kaptam lázcsillapítós injekciót ma délután, azóta ha fel is megy, akkor letudjuk húzni 37,6ra, attól tovább nem megy. Remélem holnapra jobb lesz, jobbulást neked ☺️
2023. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Inflenzàra nagyon jò a Neocitran! Làzcsillapitò is van benne! Por alakban vegyed recept nélkûl kaphatò, meleg teàba kell belekeverni! Màr az elsô utàn jobban fogod érezni magadat!
2023. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!