Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fulladhattam?

Mitől fulladhattam?

Figyelt kérdés

Szóval lebetegedtem. És kapar a torkom, száraz, köhögök, folyik az orrom, egy rakat zsepi elfogyott már, elég rossz volt a közérzetem is, de már szedem a gyógyszereket.


Hajnalban viszont arra keltem hogy fulladok. Olyan volt, mintha valami a légcsövembe került volna és elzárta volna azt... Nem félrenyeltem, konkrétan nem kaptam levegőt... és azon gondolkozom mitől történhetett, mert nem tudom hogy fogok ma este elaludni, mert félek hogy megint ez lesz. :/ Takony esetleg? Lehet a száraz torkom miatt? Annyira ki van száradva, meg irritálva van, hiába iszom a folyadékot...krákogok stb... fulladás után alig tudtam beszélni is, annyira irritált volt.

23N



2023. febr. 18. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Alsó légúti fertőzés okozhat nehézlégzést, de lehet hogy csak az orrváladék, attól függ milyen volt és mennyi ideig tartott. Javasolt visszamenni az orvoshoz.
2023. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb. 5-6 mp, utána sikerült levegőt venni.
2023. febr. 18. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszereket szedsz? Meghallgatta az orvos a tüdődet?

Magas párnán aludj.

2023. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Oltástól.
2023. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok oltott 🤦‍♀️
2023. febr. 19. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mellékbetegséged lehet.Ki kellene vizsgáltatni,ha többször előjön.Nem vagy asztmás?
2023. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja,igen,gyógyszerre is lehet valami reakció.
2023. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!