Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenza elleni oltas erdemes...

Influenza elleni oltas erdemes felvenni?

Figyelt kérdés
Erdemes beadatni? Mindig riogatnak a jarvannyal. Testverem beadatta, 10 napig nyomta az agyat. Az orvos szerint mellekhatas volt. Most ujra influenzas. Akkor mire volt az oltas?

2023. febr. 23. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Senki nem mondja, hogy 100%-os a hatása, de semmi sem az. Ilyen alapon akkor a biztonsági öv is felesleges.

Ha nehezen viseled az ifluenzát, félsz, hogy kiesel munkából, akkor javítja az esélyeket.


Én talán négyszer vagy ötször vettem fel eddig: soha semmilyen mellékhatását nem tapasztaltam, csak az oltás helyét éreztem.

2023. febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A tesóm fel vette az óltást és azóta fáj a szive. És a karját nehezen emeli és sokkal kevesebb energiája van mint volt.
2023. febr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyik évben nagyon beteg voltam, 8 hétig nyomtam az ágyat influenzával. Azt követő évtől minden évben beadattam magamnak. Nem volt mellékhatása és azóta komolyabban beteg sem voltam. Persze ahány ember, annyi immunrendszer. Nincs garancia senkinél, hogy jól vagy rosszul reagál a szervezete az injekcióra, vagy hogy védelmet biztosítana. A lényeg az, hogy ne betegen adassa be magának és van néhány hét átfutási ideje, amíg a szervezet feldolgozza.
2023. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Én mindig csak akkor voltam komolyabban beteg, ha beadattam. Ha nem kértem max 1 hét taknyolás meg 2 nap torokfájás.
2023. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Sose voltam még influenzás, így én nem veszem fel. Ha megviselne vagy gyenge az immunrendszered, akkor oltasd be magad.
2023. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mut pontozztok le?????? Nyomorékok ez igaz aki felveszi az oltást annak fájnak az izuletei....
2023. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6: mert nem a kérdésre válaszoltál, hanem elmondtad, hogy mi volt a testvéreddel.

És nem, nem mindenkinek fájnak az izületei.

2023. febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah értem
2023. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, nem kötelező.
2023. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem minden évben beoltanak,nálunk kötelező,azóta még beteg sem voltam. Úgyhogy nekem érdemes bár engem kötelezően oltanak.
2023. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!