Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a gyomrom ennyire?

Mitől fájhat a gyomrom ennyire?

Figyelt kérdés
Pénteken arra ébredtem éjjel egykor, hogy iszonyatosan fájt a gyomrom, majd kb reggel 6 of hánytam vagy 8* legalább. Mivel azt hittem sima gyomorrontás, nem foglalkoztam vele, de azóta is olyan, mintha köveket ettem volna, ha mozgok, fáj, mintha elvertek volna. Holnap menni akarok az orvoshoz, de addig is szeretném megkérdezni, más volt e már így? Nem tudom van e összefüggés, de most vizsgáztak csütörtökön és bár nem éreztem, hogy stresszelnék, simán lehet, hogy az is okozott ilyet. Nolpazát (gyomorvédő) írt fel az orvosom még januárban, mert akkor is volt már ilyen panaszom. Mintha alaposan elvertek volna... Azt tudom, hogy van egy idült petefészek és méh gyulladásom, amire még nem kaptam gyógyszert, mert nem bírok eljutni a nőgyógyászhoz (nem lehet elérni őket telefonon). Én már a legrosszabbra gondolok...

#gyomor #hányás #Szúró gyomorfájdalom
2023. febr. 26. 12:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyi: jobb oldalon, felül fáj a leginkább, külső nyomásra jobban, valamint éles, szúró fájdalom.
2023. febr. 26. 12:11
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Hányás hasmenés vírus lehet
2023. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, a hasam is ment péntek délelőtt, és tegnap is, ma is hígabb volt mint normális lenne de nem annyira már... Nagyon rossz... Elvileg van most valami ilyen vírus is.... :(
2023. febr. 26. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van sajnos, több mint egy hete. Ismerősöm is ebben szenved, nem lesz gond nyugi.
2023. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Basszus beszéltem pár ismerőssel, konkrétan 5 ember mondta még, hogy ebben vannak... Te vagy a 6. Ez már akkor tuti valami vírus... Mindenkinek jobbulást, aki ebben a drágaságban szenved! 🥺❤️
2023. febr. 26. 15:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, neked is. Vegyél normafloret, kicsit segíthet.
2023. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet! Holnap veszek!
2023. febr. 26. 18:53
 8/10 anonim válasza:
remélem azóta jobban van a kérdező,hisz ez brutális lehetett :(
2023. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm szépen, nagyon lassan, de kezdek jobban lenni. Még mindig fája gyomrom, ha mozgok, illetve még két napja, hogy egyáltalán szilárdat tudok enni. Az orvos írt fel nekem Normix antibiotikumot, Normaflort, valamint Celucal hányinger csillapítót. Iszonyat lassan javulok amúgy. A doki szerint ez valami új vírus, és csak örülök, hogy hányok, mert ürül a vírus. A barátnőm nem hányt, nem tudott wc-re menni, és majdnem 5 héten át szenvedett a fájdalom miatt. Én ma vagyok a 9. napon de legalább már tudok enni, és aludni is. Ha ilyen baj van, csak kitartást tudok kívánni, és azt tanácsolni, hogy így azok minél több vizet!
2023. márc. 4. 21:00
 10/10 A kérdező kommentje:
Igyatok*
2023. márc. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!