Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik gyógytorna akinek fáj...

Létezik gyógytorna akinek fáj a farok csontja ? Reggeli felkelés ,tüsszentés köhögés hajlás…azt hiszem csillagokat látok .

Figyelt kérdés
2023. febr. 28. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. De a semmibol jott? Mi az oka? En tinedzser koromban durvan fenekre estem( bordasfalrol szabadeses) es majdnem egy evig sajgott. De tudtam, miert. Elmult.

Nem valami szervi fajdalom sugarzik oda? Orvos, rontgen, CT kellene.

2023. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29 evesen en is seggre estem, ra a farokcsontomra. Azota nem tudok ulni, mert kb a tejutrendszerrel szemezek, amikor felallok. Vettem erre a celra egy olyan kerek parnat, aminek loukas a kozepe. Kb, mintha uszogumi volna, ez mukodik, mert nem terhelem a farokcsontomat. Hogy miert nem tettem mast? Mert amikor a sokadik orvos azt mondta, hogy a megoldas ugy tortenik egy "visszahajlott" farokcsont eseten, hogy benyul es helyrerakja, akkor inkabb koszonom, nem kertem. Elkepzelheto, hogy van mas megoldas, engem is erdekel mi az, mert ennek lassan 20 eve es azota ucsorgom lukas parnakon, mikozben aktivan sportolok. Amugy.
2023. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmi CT,se röntgen re nem küldtek el! Nem estem rá csak úgy magától jött!

Már hetek óta szenvedek !

Ortopédiát javasoltak .. szerintem ez vicc

2023. febr. 28. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vicc, siman kerhetsz egy rontgent es akkor kiderul, milyen iranyban kunkorodik ui velhetoen ez okozza a fajdalmat. Innen indulnek el, a megoldas ebbol fog kovetkezni, amit en spec nem kertem, de siman lehet, hogy mas modszerek is elerhetoek azota.
2023. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!