Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet ebből meggyógyuln...

Hogyan lehet ebből meggyógyulni a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt még csak a torkom fájt, aztán elmúlt, de aztán köhögni kezdtem, alig kapok levegőt, és a fejem is fáj. A hangom meg egyenesen rettenetes, és folyton fújkászom az orromat. Az is baj, hogy aludni se nagyon tudok emiatt. Hogyan tudnék rendbe jönni minél hamarabb? Annyit tudok, hogy a torokfájás akkor kezdődött, mikor szétrágtam egy erőspaprikát, aztán a gyorsan ittam rá 3 bögre hideg tejet. Nem tudom, hogy ennek van-e köze ehhez, vagy csak valami véletlen egybeesés.

2023. márc. 16. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a hideg italtol begyullad a torkom. De a megfazas egy normalis es kellemetlen dolog, amin az ido segit leginkabb. Napok kerdese. Mikor mezes citromos teat ittam, emlekszem, egy ideig jo erzes volt, aztan ujbol rossz.

Ez mezei megfazas, ki kell varni a veget.

2023. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pihenj, igyál sok meleg folyadékot, mézes teát ha szereted. Inhalálás segíthet, és nekem ilyenkor a Wick Vaporub kenőcs is segíteni szokott. Ha fáj a torkod gyógyszertárban sokféle torokfertőtlenítőt lehet kapni, ami enyhíti a tüneteket, nekem a Dorothricin vált be. Nagyon sürgetni nem lehet 5-7 nap mire teljesen rendbejössz.
2023. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Menj ki a szabad levegőre. Annál jobb immunerősítő nem létezik.
2023. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!