Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírustól szédülhetek?

Vírustól szédülhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Visszatérő szédülésem van 2 éve. Ct, szemészet, fül-orr gégészet, reumatológia, holtter + 24 órás vérnyomásmérés, vérkép. Minden jó!

Valószînűleg pszichés eredetű lesz a szédülés. Ez elmúlni látszott.. már szinte alig szédültem (3 napja) és most benyeltem valami vîrust. Száraz köhögés és láz. Tegnap óta ágyat nyomom. 38,8 a legmagasabb.

A nyakam és a fejem fáj. Orvossal beszéltem, vírust mondott.

Csillapítom a lázat, viszont amióta ágyban fekszek sokkal rosszabb a nyakam és előjött a szédülés. Felállok és nagyon gyenge vagyok. Folyamatosan szédülök.


Szerintetek a vírus és a folyamatos ágyban fekvéstől lehet most ez?

Ha fekszek nem érzem, csak ha elindulnék mondjuk mosdóba.



2023. márc. 16. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen valószínű a vírustól van, viszont (nem tudom, nálad vizsgálták e) a nyaki gerinc, annyi szar tünetet okozott nálam, köztük szédülést is, hogy azt el nem tudom mondani, szóval lehet érdemes lenne ebbe az irányba is kutakodni, ha még nem tették meg. Persze ez csak egy “olcsó” tipp, csak azért írtam, hátha nem merült fel. Jobbulást neked:)
2023. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom nyaki gerincnél mit vizsgálnak? Hova kell menni?

Reumatológián volt röntgenem, ott kopás látszódik, plusz valami (nem értek hozzá).

Viszont nagyon sokat fáj a nyakam és a vállam az tény.. már nem tudom hova menjek utána, mert már ettől vagyok teljesen ki idegileg hogy 2-3 havonta visszatér és hetekig velem van…


Akkor most remélem csillapszik a vírussal, mert szörnyű.


Köszönöm a tanácsod.

2023. márc. 16. 19:44
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet nyaki probléma is, de a tünetek alapján inkább vírus, majd kiderül, ha a vírust leküzdi a szervezeted.
2023. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!