Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lebetegedtem,a fülem azóta is...

Lebetegedtem,a fülem azóta is nullán,hatásos módszer?

Figyelt kérdés
1 hétig elég keményen lebetegedtem,40 fokos lázam volt stb. a fülem is bedugult és azóta sem dugult ki és fáj is kicsit,tompán hallok rá.

2023. márc. 20. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fül-orr-gégész látott már? Mert ott tudnának segíteni.
2023. márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem tök ugyanez volt, erős vírusos betegség, utána pár nappal kezdődött a halláscsökkenés.


Nekem azt mondták, hogy rámehetett a gyulladás a hallóidegre, ezért szteroidos gyulladáscsökkentőt adtak (prednisolone), mert egyébként maradandó lehet a halláscsökkenés. A gyógyszerrel 1 hét után múlt el.


Nem mondom, hogy neked is ez van, de menj el egy fül-orr-gégészhez mindenképp.

2023. márc. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Orvost tudok én is javasolni. Nem kerülheted meg!

De addig egy próbát megér, ha kövirózsával kezeled. Ártani biztosan nem fog, de nem is garantált, hogy segít.

Fogsz egy szép vastag levelet S növényről, és a levét belepréseled a füledbe. 2-3 csepp elég. Csökkenti a duzzanatot és a gyulladást, segít tisztulni. De nem varázsszer, tehát mindent nem gyógyít!

2023. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Covidos lehetsz, pláne, ha ilyen nagy a lázad. S.O.S. orvos!!!
2023. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!