Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki hogyan győzte le a pánik...

Ki hogyan győzte le a pánik betegséget?

Figyelt kérdés
23éves pánik beteg lány vagyok.Hirtelen zajok, ijedtség, rohamokat váltanak ki.Van aki hasonló cipőben járt és sikerült legyőznie, ha igen, hogyan milyen módszerrel?

2023. ápr. 13. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű a képlet: rettenthetetlen vagyok én nem ijedek meg a saját árnyékomtól bárki jöhet 1 az 1-be.


Beköltöztem a 7. és 8. kerületbe a sikátorba a gettóba sok romkocsma ordibálások kétes alakok és felvettem a ritmust azóta bárkivel 1 az 1 be, senkitől nem félek

2023. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokan tanácsolják a mélyvíz kategóriát hirtelen, de én a fokozatosság elvét vallom. Pl én a kedvenc együttesem koncertjére nem merek emiatt elmenni. Úgy oldom meg, hogy közvetlen mellettük leszek de nem megyek be a helyszínre, s ha érzem hogy képes leszek rá, mert hallom távolról a kedvenc dalaimat, a szélére bemerészkedek, hogy ki tudjak menni ha baj lenne. De úgy kell hozzáállni, hogy nem lesz. Valamint szedj magnéziumot, és B-vitamint, idegekre nagyon jó.
2023. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

én mindenképpen javaslom, hogy szakemberhez fordulj. Ezek az öngyógyító módszerek veszélyesek tudnak lenni, sokszor csak rontanak a helyzeten... Mindenképpen megéri ezt a lépést megtenni az egészséged érdekében, gyakorlatilag minél hamarabb fordulsz pszichológushoz, annál nagyobb esély van a gyógyulásra, és annál hamarabb.

Több barátomnak is ez segített.

Szurkolok!

2023. ápr. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Járok pszichológushoz,csoportos terápiára.
2023. ápr. 14. 06:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem hinném, hogy pánikbetegség.

Ha mégis az, az antidepresszáns megoldja 3 hónapon belül.

2023. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez inkább fokozott szimpatikus idegrendszeri aktivitás. Ez egyfajta túlérzékenység, nekem a fényre is van, hangokra is. Így nem is terhelném magam antidepresszánssal, mert nem erre való.
2023. ápr. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!