Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet a bajom?

Mitől lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje erősen hullik a hajam, már kivehetőek a foltok. A végtagjaim nagyon gyakran zsibbadnak. Az izületeim (az ujjaimban, a csuklóm) gyakran fájnak, a vállam is szokott. Szinte állandóan fáradt vagyok, mindegy mennyit alszok, szörnyen ki vagyok merülve.


Tervezek elmenni orvoshoz, de most több embert is helyettesítek, szinte minden nap dolgozok.



2023. ápr. 29. 20:54
 1/4 A kérdező kommentje:

*Mi lehet a bajom?


bocsi a kérdésért😂

2023. ápr. 29. 20:55
 2/4 anonim ***** válasza:
A foltos kopaszodás (alopecia areata) leggyakrabban tünet, a kiváltó okot kell megszüntetni. Okok lehetnek rejtett bakteriális fertőzések (gócok), autoimmun betegségek, elégtelen táplálkozás, pajzsmirigybetegség. Egyéb panasz hiányában, mint amiket itt leírtál, én góckutatást kezdenék, párhuzamosan pajzsmirigy funkciós vizsgálatokkal.
2023. ápr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyikhez orvosi teljes ki vizsgálás kell
2023. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha fáradt vagyok, pihenek. Engem a pulzáló mágnesteres matrac mentett meg egyszer, de szerintem koleszterin gondom lehetett. Béres csepp + C vitamit erősít, saját tapasztalat mind. Fokhagyma, erősítő diéta, alvás, nyugalom, alacsony vérnyomás.

Húgysavcsökkentés, diéta, Milurit segíthet az ízületeken.

Feleségem azt mondaná, be kell venni a "lesz@rom tablettát". Mármint a túlzott munkahelyi kérések miatt.

okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!