Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid okozta szaglásproblémád...

Covid okozta szaglásproblémád elmúlt az oltás után?

Figyelt kérdés

Akinek a covidtól már régebb óta fennálló szaglás problémája van, és úgy gondolja, hogy a vakcina beadása mulasztotta el nála ezt az ún. poszt covid tünetet, az kérem írja le a tapasztalatait:

Milyen súlyos szaglás problémát okozott nála a covid, mennyi ideje állt fenn, illetve melyik vakciná(K)ból kapott és mikor történt a javulás, és milyen fokú.


Ugyanis itt olvastam már ilyenről, azért merült fel bennem ez a kérdés.


Kérem, az ne is írjon, aki a témába nem illő dolgot akarna.



2023. máj. 1. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután elkaptam, pár hónapra rá kaptam oltást, de nekem attól nem múlt el. Egy bő évvel később viszont szerencsére magától megoldódott és nem is tért vissza. Nem gondolom, hogy az oltásnak ehhez bármi köze lenne.
2023. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tesómnak akkor múlt el, miután újra covidos lett. Lehet véletlen.

Az, hogy az oltás majd jól meggyógyítja, mint mindent, az egy jó nagy baromság. Ha szerinted ez így működik, el tudnád esetleg magyarázni, a vakcinának mégis melyik összetevője hat rá, és hogyan? (Igen, konteós vagyok, mert nem nyelek be minden baromságot tényszerű bizonyíték nélkül.)

2023. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miből is gondolom? Tulajdonképpen semmiből..

Én csak kutatom a témát, már ha egyáltalán lehet ezt annak nevezni...

2023. máj. 1. 20:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem legutóbb volt egy vélhetően nagyon durva bakteriális náthám, az orromat fújtam folyamatosan, belső eredetű büdös szakot éreztem csak, azon kívül még a covid okozta szaglásvesztésemnél is jobban elment a szaglásom, mert közvetlenül közelről sem éreztem semmilyen illatot, nem úgy mint covidnál, még ha nüansznyi is volt a különbség. Mintha azóta visszaesett volna a szaglásom javulása, és mintha torz szaglásom is kialakult volna.
2023. máj. 2. 18:22
 5/7 A kérdező kommentje:

szakot - szagot

közvetlenül - közvetlen


Úgy akartam érteni a soraim végén, hogy mintha a bakteriális náthám óta éreznék torz szagokat pár dolognál.

2023. máj. 2. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az oltás szerintem kinyírta az ízületeimet.
2023. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ilyet már olvastam, nekem covid és oltás sem kellett ehhez...
2023. máj. 5. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!