Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukámnak ízületi gyulladása...

Anyukámnak ízületi gyulladása van, és azt mondják sehogy sem kezelhető, nem lehetne mégis valahogy?

Figyelt kérdés
Nagyjából félévente egyszer előfordul hogy felkel és nem tud megmozdulni és nagyon fájnak neki az ízületei, az orvosok azt mondják nem lehet vele semmit kezdeni, és amit adnak gyógyszert szinte semmit nem ér, esetleg valakinek van ezzel valami tapasztalata, esetleg valami hasznos tanácsot tudnátok írni?

2023. máj. 10. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Sajnos ez nem jó! Viszont vannak Gyógyfürdők, amik jók izületi panaszokra, pl: Igali gyógyfürdő, Siófokhoz közel van. A nagymamám eskűszik az Igali viz hatására.
2023. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%

Elmondták világosan nem? Semmivel sem kezelhető anyád betegsége! Oda kellett volna figyelni, egészséges életmódot élni, nem leamortizálni magát. Most meg lehet bőgne, mint a tehén.

Keményebb napokon Flektor, meg valami csoda kremet, ami enyhíti a tüneteket lehet venni a patikában.

Tényleg nem értem az ilyen kérdéseket, ha elmondtak, hogy nem lehet, akkor tőlünk mit vársz? Nem vagyunk magasabb szintem, mint az orvosok, sőt varázslók sem vagyunk,sőt orvosok sem vagyunk.

Ha meg nem jó a gyógyszer vissza kell menni, esetleg másik orvost kell keresni. Ha továbbra sem jó a gyógyszer, vagy úgy érzed nem foglalkoznak veletek, akkor el kell menni magánorvoshoz!

De ide hiába írod ki a kérdést. Az izuletre nincs gyógyszer.

2023. máj. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
6%

"az orvosok azt mondják sehogy sem kezelhető, nem lehetne mégis valahogy?"


Mégis ezt hogy képzelted hogy ilyen magasan kvalifikált szakemberek kompetenciáját (mint én is vagyok főorvos létemre) megkérdőjelezed? Szerinted viccből tanulnak az orvosok 6 évig egyetemen majd gyűjtik a szakmai tapasztalatokat rengeteg diagnózist felállítva és szakmai konferenciákat járva?


Ha az lett mondva hogy nem kezelhető akkor nem kezelhető, ennyi.

2023. máj. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
#3 hol vagy te főorvos?🤡🤡 álmodik a nyomor kategória, egy arrogáns baromarcú bohóc vagy, aki nem hogy nem orvos, de lemerem fogadni semmilyen felsőfokú végzettséged nincs. Csicska vagy, úgyhogy idejöttél hazudgálni, mert csak az online térben érezheted magad valakinek, mert amúgy egy senki vagy.
2023. máj. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%

Genetikánkat nem mi választjuk az életvitelünkre meg oda kellett volna figyelni, jobb később mint soha.


Majd a mai fiatalok akik egy vászon, farmer, cica, ... nadrágban a mínusz fokokban rollereznek, kerékpároznak azoknak, hogy fog fájni a térdei x év elteltével.

Be sem fogják tudni hajlítana a lábaikat és még az okát sem fogják tudni, hogy miért fájnak a lábaik... .

2023. máj. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Nekem 3 doki is fszsagot mondott mire kiderult h mi a bajom..
2023. máj. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Látszódik hogy magyarok vagytok... Érdekes itthon egy csomó ember félre van kezelve, anyukámmal is ezt csinálták, és egy Ausztriában mondták meg mi baja, majd itthon egyre rosszabb lett, és nem mindig van pénz elmenni külföldre orvoshoz, velem hasonló történt, magas volt a vérnyomásom, és se a kórházban se az orvosnál nem mondtak semmit csak hogy bemeselem magamnak, mondom mérem napi többször volt és leírom, erre leszartak.. majd úgyszint külföldön, akkor Hollandiában éltem, adtak gyógyszert amit már egy ideje nem szedek, mert már sosem magas és soem fáj a fejem, ennyit az egész országról, az orvosokról, a kommentelőkről, bocsi az utolsó reálisan látta a helyzetet, legalább vannak kivételek.
2023. máj. 11. 06:08
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Első körben én is a gyógyfürdőt mondanám, de nem mindegy, melyik. Budapesten a Lukács kiváló. Kell kérni beutalót a reumatológushoz vagy direktben a fürdőorvoshoz, és ő adhat kedvezményes belépésre jogosító beutalót. Krónikus gyulladásokra jó a szakszerű gyógymasszázs is (nem frissítő masszázs két hétvégén tanult "masszőrtől"), de nem biztos, hogy mindenkinek segít. Ilyen beutalót is lehet kérni a fürdőorvosnál.
2023. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
4 es,tökre igazad van.
2023. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Érdemes lenne gyógynövény, és természetes alapú termékeket kipróbálni a gyulladásra is, mint pl gyömbér, kurkuma, Aloe Vera, halolaj. Megéri minőségieket választani.

Jobbulást az anyukádnak!

2023. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!