Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Belső aranyér okozhat erősebb...

Belső aranyér okozhat erősebb vérzést?

Figyelt kérdés

Évek óta van kisebb-nagyobb vérzés, de tegnap bővebb volt. Élénk színű, erről azt írják, aranyér lehet. Ezzel mit érdemes - orvoson kívül - kezdeni?

Ha nagyobb a baj, annak mik a tünetei? Volt már valaki hasonló helyzetben?

50+ F



2023. máj. 15. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálam is. Kisebb vérzések voltak, 3 hete nagyobb mennyiségű a vér. Holnap megyek proktológushoz. Én fájdalmat is érzek a végbelemben, végbélrepedésre gyanakszom, de biztosat csak az orvos tud mondani. Próbáltam reparon kúpot és kenőcsöt, kamillás ülőfürdőt de nem segített.
2023. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd megírnád, hogy mi a helyzet?
2023. máj. 15. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Orvoshoz menj!

Ne az #1-es diagnózisára várj!

Ha a vérzést nem aranyér, hanem például végbél daganat okozza, akkor minden nap késlekedésért kár...

2023. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3

Nem szívesen mennék ilyen intim és kellemetlen dologgal orvoshoz. Még a párom sem tudja. Nem hiszem, hogy daganat, mert élénk színű a vér.

2023. máj. 16. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:

A proktológus erre van, ez a szakmája, nincs mit szégyellni előtte. Ha esetleg úgy neked könnyebb, van női proktológus is.

Egyébként én egyszer voltam nála, akkor végbélrepedésem volt. Nem vérzett, de rettenetesen fájt. Most meg már vagy két hónapja vérzik (élénk piros), minden wc-zéskor, úgyhogy előbb-utóbb megint rá kell venni magam az orvos felkeresésére.

2023. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!