Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincen egy ponton fent...

Gerincen egy ponton fent nagyon szokott fájni ,a bal oldalt, ha sokáig terhelem. Mostanában sok fizikai munkát végeztem. Előbb jöttem haza a futásból. Hajat mostam, szárítás közben , ahogy a hajszárítót mozgattam ( bal kezemben tartottam ) ?

Figyelt kérdés

Egy hatalmasat nyilallt bele és iszonyatosan elkezdett zsibbadni a jobb lábam , főként a lábfejem. Nagyon megijedtem , most mi fog történni , le fogok bénulni ? Még mindig zsibbad , alig merek megmozdulni.

Nagyon félek , mit csináljak ?



2023. máj. 27. 22:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Mit csináljak , most is fáj az az egy pont és a jobb lábfejem is zsibbad. Nem merek felkelni , lefeküdtem a hátamra.
2023. máj. 27. 22:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez minden bizonnyal gerincsérv. Viszont, lehet hogy még tudod kezelni. Nekem ez segített. Most jó ideig ne terheld, hanem nyúts.


https://www.youtube.com/watch?v=HCRFpCIb9v0&t=614s

2023. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Borzalmasan érzem magam, sosem tapasztaltam ilyet. A kereskedelemben dolgozom. Szerinted folytassam ? Emelgetnem is kell , nem könnyű munka. Mit csináljak ? Lebénulhatok szerinted ?
2023. máj. 27. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, amennyiben nincs kezelve nagyon súlyos lehet a helyzet. Olvass utána gerinc sérvnek. Mérlegelj egy kicsit, van e fontosabb dolog az egészségnél? Én rögtön ott hagynám az ilyen céget. Én g@ci nehéz alumínium nyílászárokat cipeltem, aztán rájöttem, hogy k@rvara nem éri meg. Ha nem lesz pénzem max haza költözök, így voltam vele. Után sokáig fájt a hátam, míg rá nem találtam erre a videóra és elkezdtem regerálni magam. Persze kell sportolni, de feltétlenül úgy hogy nagy súlyokat emelünk.
2023. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2023. máj. 28. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!