Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom mi bajom van?!

Nem tudom mi bajom van?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves srác vagyok, hétfő óta folyamatosan lazam van, faj a torkom, mintha egy szikével bemetszették volna a bal oldalon, faj a fulem is, minden vegtagom. Elmentem tegnap orvoshoz, ketto percig foglalkozott velem, nem mondott semmit, felírt egy antibiotikumot (Aksolin). A testhomersekletem egyre novekszik, szerdaig levitte a kalmopyrin 3-4 órára, de tegnap este 39.7 volt, semmilyen gyógyszer nem segített. Probaltam algoflexet, cataflamot, kalmopyrint, a hűtő fürdő csak átmenetilek segített. Felhivtam az ügyeletet, azt mondták, látatlanban nem tudnak segíteni, leráztak annyival, probaljam meg az algopyrint. Igazából segített, el tudtam aludni, izzadtam rengeteget, viszont ma reggel arra keltem, hogy víz folyik az orromból, nem tudok abszolút rajta keresztül lélegezni, és folyamatosan tüsszögök, ami a fájós torok miatt nagyon rossz érzés. Megint megy fel a lázam, úgy érzem a gyógyszerek csak rontanak a helyzetemen. Ez ellen a vizes orr ellen lehet kezdeni valamit? Valakinek van hasonló tapasztalata? Nem vagyok allergiás, tudtommal nincs gyógyszerérzékenységem. Köszönöm, hogy elolvastad 😁

2023. jún. 2. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj egy Covid tesztet. A vizes orrfolyásra a népszerű náthaellenes szerek és orrspray segíthetnek. A lázra váltott hatóanyaggal lehet lázat csillapítani (paracetamol, ibuprofén, metamizol-nátrium, acetilszalicilsav). Érdemes C, D vitamint szedni.
2023. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Covid
2023. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerzek tesztet holnap. Sajnos az orrom annyira be van dugulva, hogy egyaltalan nem kapok levegot. Probaltam orrsprayt, mindenféle csipos paprikát, eroltettem a kifújást percekig, de úgy el van dugulva, hogy se be se ki nem tudom fujni a levegot, csak a viz jon at rajta. Mit lehetne ezzel csinalni?
2023. jún. 3. 00:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!