Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek holnap orvoshoz vagy...

Menjek holnap orvoshoz vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés

Ma reggel mikor felkeltem, csinaltam magamnak egy szendvicset, de az utolso par falatot már nem birtam le eroltetni (ehes voltam, de el ment az etvagyam es hanyingerem lett).

Munkábol mikor jöttem haza fele rosszul lettem, szedultem, hanyingerem volt, a pulzosom es a vernyomasom az egekbe volt (vagyis ugy ereztem).

Mikor haza ertem le eroltettem egy szendvicset par zoldseggel de attol is hanyingerem lett. Most eppen szolot eszegetek, de igy sem lett jobb mar a hasam is faj az ehessegtol.

(Van itthon ebed is. De abbol csak par falatot birtam enni es vissza jott)

Mar irtam ide ki par hasonlo kerdest.

Decemberbe majdnem vegig beteg voltam. Marciusban voltam vervetelen. A pajzsmirigyemmel valami nincs rendben. Meg marciusba be utaltak radiologiara, de egesz juliusra kaptam idopontot.

Most hogy koze e van ennek a pajzsmirigyhez vagy sem fogalmam sincs. De ha par napon belul nem leszek jobban menjek vissza az orvoshoz? Vagy varjak juliusig?



2023. jún. 6. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ne várj!
2023. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Az a lényeg ha rosszul érzed magad menny orvoshoz.
2023. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Borítékolható, hogy pajzsmirigyproblémával állsz szemben, hiábavaló most a háziorvosodat abajgatni vele.
2023. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!