Kaphatok ettől ételméregezést?
Figyelt kérdés
Ma reggel 7 órakor vettem a pennyben egy füstölt sajtos sonkás táskát. Viszont megenni már csak 15 órakor tehát 8 óra múlva volt idom. Kb egész nap 22 fokon volt tárolva. Igaz semmi bajom nem lesz tőle hogy megettem.szept. 10. 15:58
A kérdező szavazást indított:
Lesz baj
nem lesz baj
14 szavazat
1/5 anonim 



válasza:




válasza:Zárt a tészta , a cucc meg lett sütve . Igyál rá vizet limót kólát gyorsan felemészti .
2/5 anonim 



válasza:




válasza:Úristen, te életedben nem voltál egésznapos kiránduláson? Piknikkosár? Mond ez neked valamit?
3/5 NPeti11 válasza:
másnapos péksütiket is megesszük, sokan meg is veszik mert féláras. Na aggódj semmi bajod nem lesz tőle.
4/5 anonim 



válasza:




válasza:A suliban a gyerekeknek a vajas sonkás szendvicset amit uzsonnára adnak már délelőtt elkészítik és az ebéddel leszállítják. Ez idő alatt ugyanúgy ott hever kint a 25+ fokban. Szállítás alatt 30+ fokban.
Mégsincs semmi bajuk.
5/5 anonim 



válasza:




válasza:Nem hiszem hogy lesz bajod, max kicsit fosol majd ha rosszul esett a gyomrodnak :)
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




