Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesapámnál rosszindulatú...

Édesapámnál rosszindulatú kissejtes tüdőrákot és hasnyálmirigyrákot diagnosztizáltak decemberben, mennyi ideje lehet még? Tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés
besárgult, mert az epevezeték elzáródott, azt megműtötték, túl van egy életmentő szívműtéten, mert víz gyűlt össze a szívburokban. nagyon le van fogyva, áttétek vannak a mirigyekben és a csontokon, a szíven. nem tud már enni és inni sem, ezért a kórházban infuziót kap, amúgy csak kemoterápiát kapott 3szor. de nagyon legyengíti az is. már a műtét után is azt mondták hogy maximum 1 hónapja van hátra. most már nagyon sokat alszik és amikor ébren is van, nincsen a tudatánál, félrebeszél! 43.életévét töltené augusztusban!

2012. ápr. 15. 19:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
fájni fog neki a halál? vagy csak elalszik? most ahogy kapja az infúziót nincsenek fájdalmai, de nincs is tudatánál. Nem akarom hogy szenvedjen! nem ezt érdemli! mindíg azt mondta hogy ő meggyógyul, mert megy az unokájával horgászni! július végén fogok szülni!
2012. ápr. 15. 19:04
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
rettenetes lehet most nektek. Remélem szenvedni nem hagyják, fájdalmat nem érez. Idő kérdése és el fog csendesen aludni egy két-három napos kómát követően. Legyetek erősek és szeressétek, ameddig van benne élet.
2012. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A halál előtti kómás napokban már nem szenved, csak van. Nagyon sajnálom őt és Benneteket is, hogy ezt el kell viselnetek.
2012. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, én is most éltem át ezt Édesanyámmal, most 7-én hunyt el.

Ha már nem eszik, nem iszik, nagyon le van fogyva, nincs tudatánál akkor sajnálom hogy ezt mondom, de napok vannak hátra.

Ha a terhességeddel tudod ezt egyeztetni és mentálisan birod akkor minél többet legyél ott, mert minden percet bánni fogsz amit nem mellette töltöttél az utolső napokban.

Fogd a kezét, puszilgasd, krémezd meg a kiszáradt bőrét, tudni fogja hogy te vagy az, még ha sokszor látszólag nem is reagál semmit.

2012. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igyekszem minnél többet vele lenni, de nagyon nehéz! nem akarom elengedni még!! úgy szeretném hogy meggyógyuljon!!
2012. ápr. 15. 19:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel a legrosszabbra. Ne reménykedj, fogadd el, Ő már tudja. Mi az utolsó napokban pislogással kommunikáltunk, helyezzem el az ágyon, krémezzem be, egy pislogás igen, kettő nem.


Legjobb amit tehetsz magadnak és neki egyaránt ha minél többet ott vagy most. Hidd el hogy bánni fogod ha nem, ha ezt én előre tudom igy mint most beköltöztem volna mellé hogy folyamatosan foghassam a kezét. Most Ő fél, legyél mellette, már az is számít ha az illatod érzi.


A nővérkéknek adj pénzt, itassák ha lehet, ha nem infuziót kapjon, szivaccsal mosdassák le naponta, ha te nem vagy ott akkor is foglalkozzanak vele.


Hallgass rám, mert nemsokára sajnos meg kell élned a legrosszabb részt is, mikor bemész és csak egy üres ágy fogad. Akkor jössz rá hogy bármennyit is voltál vele, az is kevés volt.


Beszélj hozzá, biztositsd a szeretetedről, biztositsd arról hogy az unokája tudni fogja ki volt Ő, puszilgasd, simogasd a kezét, tudja hogy ott vagy, ne hagyd magára, ne hagyd hogy féljen.

2012. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
2012. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 B.Ági ***** válasza:
Fordulj Dr.Dávid Tamás professzorhoz; hallgasd az Echo tv-n a RáKérdés músort. Az ő módszerével sok végső stádiumba levő rákos beteg meggyógyult.
2014. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dohányos volt?
2014. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát a kettő együtt már durva
2014. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!