Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokrákom van?

Torokrákom van?

Figyelt kérdés

Pár hónapja olyan érzésem van, mintha lenne egy csomó a torkomban, ha felfelé nézek, akkor látszik is, ha megtapintom, érzem is. Nehezen tudok tőle nyelni, és levegőt venni, sokszor fulladozom, ma reggel is csak arra gondoltam, hogy "a következő fél órában még élni fogok?", mert szinte egyáltalán nem kaptam levegőt. Ez torok-, vagy gégerák lehet? Tudom, hogy orvoshoz kéne menni vele....

16/L



2012. júl. 8. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt ilyen butaságokon agyalsz hogy torok vagy gégerák(legalább olvass utána) nem árt egy doki..
2012. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy rák lenne.


Igen. Menj el orvoshoz a következő napokban és nézesd vele meg!

Akkor is, ha most hirtelen elmúlik minden panasz.

2012. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, biztosan torokrák :)

Vagy ha nem, akkor pajzsmirigy nagyobbodás, vagy nyirokcsomó.

Vagy lehet még ezer másféle halálos betegség.:)


Ugye Te sem gondolod komolyan? Ballagj el a háziorvosodhoz első lépcsőnek.

2012. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem hiszem, hogy látszana, főleg a gége rák. Mielőtt bebeszéled magadnak a betegséget, inkább menj el orvoshoz a panaszaiddal. De én inkább azt mondanám, hogy talán a manduláddal van baj.
2012. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Tudom, hogy orvoshoz kéne menni vele.... akkor miért nem mentél még? te jó ég....
2012. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szia. Nekem is van ilyen csomóm, sajna rossz érzés :( pajzsmirigyemmel van baj, menj el Te is orvoshoz.
2012. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rekedt vagy, vagy inkább lassú és fáradékony? Nem mindegy.

Ezt minél előbb vizsgáltasd ki!

2012. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A hangommal nincs semmi, nem rekedt. Inkább lassú vagyok, és fáradékony, sokat alszok.
2012. júl. 8. 21:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!