Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákos leszek? Többi lent.

Rákos leszek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap birkóztam az unokatesómékkal és a kisebbik egy vas nyelü seprűvel megsértette az anyajegyemet, ami akkor vérzett is(Ez nagyjából fél centis anyajegy a hátam közepe táján). Fertőtlenítettük kék szesszel és leragasztottuk sebtapasszal. Orvoshoz nem mentünk vele... Ettől lehetek rákos, mert úgy tudom, hogy az anyajegy megsértése rákot okozhat.

Várom az értelmes válaszokat!



2012. júl. 12. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bőrgyógyászhoz kellene menned.
2012. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jol tudod, tenyleg okozhat rakot. Foltetlenul nezesd meg, az eltavolitasa kb 8-10kHUF...
2012. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ettől nem. De nézesd meg, és szeded le bőrgyógyásszal.
2012. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El kell menni bőrgyógyászhoz, mivel megsérült az anyajegy, valószinü hogy javasolni fogja, hogy vetesd le. Ilyenkor a kivett anyajegyet megvizsgálják, ha a szövettan rossz lenne értesitenek, de még biztos nem az.
2012. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát még azóta sem voltam bőrgyógyásznál, mert nem voltam itthon de még nincs semmi bajom, remélem nem is lesz:S...
2012. júl. 20. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nem megy az ilyen gyorsan, hogy ránézel és : jééé rák. Nem fogod látni. Én a lábamon sértettem meg két éve, megnézték azt mondták hogy le kéne venni,mert a sérülés miatt elrákosodhat. Vagyis ez nem egyik napról a másikra alakul ki, de jobb ha megnézi bőrgyógyász. Kérj időpontot, ha 3 hónap mulva nézi se lesz semmi bajod. (de ha javasolja hogy szedesd le, akkor hajrá)

2012. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!