Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Piros folt az arcon ami...

Piros folt az arcon ami elő-elő tűnik egy pár órára aztán nem látszik. Mi ez?

Figyelt kérdés
Pár hónapja még vándorolt is az arcomon, most már mindig ugyanott jelentkezik(a homlokomon). Se a naptól, sem pedig ételtől nem lehet ezt megfigyeltem. Kb egy éve van ez nálam. Volt Lyme kórom de kezelve lett és elvileg már nincs bennem. Köze lehet hozzá?

#folt #Lyme-kór #vándorfolt
2012. júl. 22. 22:26
 1/3 anonim válasza:
Elvileg az ember élete során többször is fertőzötté válhat, még a sikeres gyógyulás után is. De ettől függetlenül lehetnek ezek a tünetek például allergiás reakciók is. Annak idején mikor engem kezeltek, először a háziorvosomhoz fordultam és ő arra gyanakodott, hogy a folt pókcsípésre utal. (Nekem akkor a combom belső felén jelentkeztek a foltok.)Ha jól tudom a Lyme-kór egy hosszú lefolyású, sokáig lappangó betegség, így akármi lehetséges. Egyébként a foltokon kívül még számos más jele is van a betegség. Pl:levertség, magas láz, fejfájás, arcbénulás, végtagfájdalom. Nálam ezek jelentkeztek. Szerintem jobban tenné ha orvoshoz fordulna.
2012. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Katy123789 válasza:
Menj el orvoshoz mindenképpen.. Nekem is volt lyme kórom, de nekem a kezelés után nem jelentkezett viszont. Hát nem tudom.. Lehet, hogy máshogy reagáltál rá, és nem tűnt el rendesen.. De nem kéne vándorolnia.. Szóval fogalmam sincs hogy mi lehet.. :// De ha azok a reakciók jönnek elő amit az elöttem szóló írt, akkor lehet pókcsípés.
2012. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Elmentem bőrgyógyászhoz de ő kizárta a lyme kórt szerencsére. Viszont mivel nem állandóan van az arcomon és amikor ott voltam éppen nem lehetett látni, így azt mondta nem tud mit csinálni. Na mindegy...
2012. okt. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!