Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent, hogy légszomj? Ez...

Mit jelent, hogy légszomj? Ez az lehet? és mit tehetek, hogy ne legyenek ilyeneim?

Figyelt kérdés
itthon néha nagyon erősen ver a szívem és nem kapok levegőt se az orromon se a számon,olyan mintha valami nyomná az oldalamat baloldalt mellkas alatt,és néha szúr is.Voltunk a házi dokinál,de csak annyit mondott,hogy ez lehet,hogy légszomj,de én nem tudom mi az és nem elég annyi nekem,hogy "lehet,hogy légszomj". Nem tudnátok segíteni?! 15/L
2013. máj. 19. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagy terhelésre jelentkezik vagy csak simán? Anélkül, hogy semmit se csinálnál? hát én elsősorban kérnék beutalót a tüdőgondozóba. Persze ha ez azután jelentkezik, hogy lefutottál egy maratont nem nagy meglepetés
2013. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem futottam.nyugodt állapotban voltam.csak ültem az ágyon és írtam a leckémet és ennyi.
2013. máj. 19. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
pánikbetegség?
2013. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bővebben ebből most nem értek semmit,hogy pánikbetegség kérdés képpen.
2013. máj. 19. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!