Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki ismeri Dr. Kondér Gyula...

7. kérdése:

Ki ismeri Dr. Kondér Gyula urolugusut menyire profi a maga szakterületén?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ismerem. Emberileg, orvosilag nálam 10 pontos, évek óta úgymond "családi" orvos, mindenkinek jó tapasztalata van vele. Komolyan mondom, vidámabb leszek tőle minden egyes alkalommal, ha látom.
2017. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendszeresen késik 1,5 órát minimum. Bunkó paraszt viselkedés,lekezelő hangnem, szakértelem súlyosan hiányos. Nem értem, hogy nem lett elbocsátja még mindíg
2021. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha tegnap találok ide, pozitív véleményt írok.

Ma emberileg leszerepelt…

Szakmailag nem tudom megítélni, de emberségből megbukott.

2023. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez egy senki. Eltolja magától a betegeket, hogy a kollégáihoz menjenek és neki kevesebbet kelljen dolgozni. Azt követeli a hozzátartozótól, hogy otthon, CSAPVÍZZEL öblítse át a beteg húgyhólyagját, ha eldugul a katétere. Ha a katáteröblítés a kórházban történik, és valami gixer lesz, és a beteg iszonyat fájdalomra panaszkodik, azt is letagadja, hogy ott járt a beteg, csak ne kelljen elismerni, hogy hibáztak.
2023. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a legjobb es legalaposabb orvos, akinel valaha jartam.
ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!