Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha pajzsmirigy túlműködésem...

Ha pajzsmirigy túlműködésem van van, akkor csökkenteni, vagy növelni kell a gyógyszer adagomat? Hogy helyreálljon? Többet kellene bevenni, hogy helyreálljon, vagy így is sokat szedek, és azért működik túl?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Te ne állítsd az adagodat, labor alapján a doki majd megmondja melyik bogyóból mennyi kell.
2013. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel nem mondtál újat, tudom én is, köszi.....

Kontrollra augusztusban kell mennem, és már 44 kilóra fogytam! szerinted normális???

Egyszer már vissza mentem soron kívül, mert nem voltam jól, akkor is lehordott, majdnem kizavart, hogy minek mentem vissza!

Szívdobogás érzés, remegés, állandó 90feletti pulzus, van hogy 116, és a testsúlycsökkenésről nem is beszélve..

A szakorvos meg van hogy meg se kérdezi, hogy van-e valami panaszom..

Reméltem normális választ kapok, különben meg se kérdezem.. :(

2013. máj. 19. 20:50
 3/4 A kérdező kommentje:

Még valami: Az orvos az tudja..

A 48 kilómra felírja a 100mg-osat, mikor a 25mg-ossal is tökéletes volt a laboreredményem?? Csomókban hullottam a hajam, és állandóan idegbeteg voltam.

2013. máj. 19. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Hát mire kaptad bakker?:D Ha alulműködésre kaptad, de most túlműködik, akkor nyilván csökkenteni kell.

Ha meg túlműködésre kaptad és még mindig túlműködik, akkor meg növelni.

2013. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!