Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Barna folt anyajegy korul....

Barna folt anyajegy korul. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Mar lassan 5 hosszu eve, hogy eszrevettem az anyajegyem koruli barna udvart. Voltam megnezetni 4 eve, azt mondtak, hogy "ez ilyen" . De mitol lehet ? mitol alakulhatott ki ? Eltuntetheto ? Az arcomon van, bal oldalt, egy kor alaku folt, kb 1.6-1.7 cm a sugara, s pont az anyajegyem a kozeppontja.
2013. máj. 19. 22:27
 1/1 Lantos Szilvia ***** válasza:
Vannak olyan anyajegyek, amelyet világosabb "udvar" vesz körül s ezek nem rögtön alakulnak ki, esetleg az évek során változnak meg. El lehet tüntetni persze sebészi, vagy lézeres úton én most fogok az egyik anyajegyemtől megválni, mert az meg fekete és félek, hogy lesz belőle későbbiekben gond. A bőrgyógyásznak jelezd, hogy saját kérésre adjon javaslatot eltávolításra és többet nem kell látnod. Csinálnak szövettant és megnyugszol.
2013. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!