Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Önkéntelen mozgás, betegség...

Önkéntelen mozgás, betegség jele? Részletek - - >

Figyelt kérdés

Már régóta (évekre visszamenőleg) előfordul nálam, hogy a BAL kezem ritkán a lában is idegesítő módon mintha azt kívánná, hogy mozogjon. Lehet , hogy vicces, de borzasztó rossz nekem. Manapság esténként lefekvéskor különösen. Mikor már tudom hogy rég aludni kell bennem van ez a hülye érzés főleg a bal kezemnél, hogy mozgassam onnan ahol van mert egyszerűen megőrjít ha abban a helyzetben marad tovább. A mozgás kontrolért az agy felel, félek ,hogy ennek valami agyi forrása lehet, vagy mi okozhatja ezt, és mi a megoldása?


Fontos lehet ,hogy fiatal 20 éves vagyok.



2013. máj. 27. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Keress rá arra, hogy nyugtalan láb szindróma. Szerintem az ott leírtak alapján magadra fogsz ismerni. Az hogy a kezedben is érzed az ritkább ennél a betegségnél, de nekem is előfordult. Főleg amikor terhes voltam-az volt a mélypont, éjszakákon keresztül sétálgattam, mert képtelen voltam egy helyben maradni. Nehéz ezt olyannak elmagyarázni aki nincs benne. Sok orvos sem tud a betegség létezéséről sem. Neurológusok foglalkoznak vele, van rá valamilyen gyógyszer amit esetleg tudnak adni. Évekig én sem tudtam, hogy mi ez, nem is beszéltem senkivel erről. Gondolom Te sem sokmindenkivel, mert nehéz elmagyarázni, hogy "a lábam mozogni akar" :)
2013. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!