Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukámnak magas láza van!...

Anyukámnak magas láza van! Apum nincs itthon, lázmérőt nem találtam, de süt a homloka! mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
csinálj neki hűtő fürdőt langyos vízbe ültesd be!Vagy prizliceld!Nedvesíts be lepedőt és csavard bele4Aztán hívd ki a dokit vagy az ügyeletet!
2013. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te mit csinálj?

Miért nem anyukád csinál valamit? Ha meg olyan állapotban van, hogy nem tud csinálni semmit, akkor meg orvost kell hívni hozzá.

Meg lehet amúgy sem ártana orvoshoz kerülni, hogy kiderüljön, hogy mi az oka.

Egyébként míg orvoshoz nem jut, addig lázcsillapítás!

2013. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Algopyrin vagy valami más lázcsillapító, és vizes ruha.A nagyon magas láz nem játék!
2013. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hűtőborogatás! De ne jéghideg vízzel, inkább szobahőmérsékletűvel. Oda tedd, ahol "lüktet". Homlok, csukló, boka, és a tarkójára.


Ha nem csillapodik, akkor hívd ki az ügyeletet.


Van otthon valamilyen gyógyszer? Algopyrin, panadol, algoflex, rubophen, ilyesmi.

2013. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenki! lement a láza,ésmost kialussza magát,még talán hőemelkedése van,de majd este még ránézek 3-4*..:) de amúgy utolsónak üzenem:azért tettem fel ezt a kérdést,mert allergiás elég sok gyógyszerre..ilyen házi praktikákra gondoltam..:)
2013. máj. 30. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az utolsó válaszoló vagyok, de azért ezt nem ártott volna a kérdésben is megírni :D
2013. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!