Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A tenyeremen ekcémás hólyagok...

A tenyeremen ekcémás hólyagok vannak. (már kb.8 éve) Házi megoldások? Valami egyszerű gyógymód?

Figyelt kérdés
Vegyes virágmézt jelenleg nem tudok beszerezni.

2013. jún. 6. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menny el egy allergológushoz! Ő majd megmondja neked miért van, és azt is hogy mivel lehet eltüntetni.
2013. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A virágmézzel vigyázz! Gyakran fokozza az allergiás reakciókat! Szerintem házi megoldás erre nemigen van. Kerülni kell az olyan anyagokat (tisztítószerek,mosakodószerek,gumi)amik gyakran okoznak ilyen panaszokat. Használj illat,színezék és tartósítószer mentes dolgokat. És menj el bőrgyógyászhoz.
2013. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már mentem bőrgyógyászhoz...nem is 1szer....Szerintem én ott már "törzsbeteg" vagyok
2013. jún. 6. 20:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy bőrgyógyászati allergia tesztet csináltatni és egy góckutatást(fog,torok,nőgyógy.,v.urológia),de gyakran valamilyen krónikus emésztőszervi probléma okozza. Ezeket kéne kizárni,mert az az igazság,h a kezelés csak bizonyos ideig tünetmentesít.
2013. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nőgyógyáááász?!? :0
2013. jún. 7. 15:09
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és voltam kb. 1 hete vérvételen...Mi lehetséges?Mit fognak mondani? :(
2013. jún. 7. 15:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?? Akkor urológia :)
2013. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem...lány vagyok, csak először furcsán hangzott..

Megjöttek a vérvétel leletek és minden kaja negatív lett...szóval most sírtam kb. 1 fél órát...hogy még mindíg nem tudom h mibajom...és a suli utolsó napjaiban is a tenyeremet kell dugdosnom...nagyszerű,soha nem fogok meggyógyulni, semmi sem segít. Este lemegyek a pincébe és le baltázom a kezem..a másikat meg a kutyám lerágja rólam :((

2013. jún. 7. 16:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Kaja?? Külső anyagokat?is néztek? Chrom,kobalt,nikkel,stb.?

És nem hülyeségből írtam a nőgyógyászatot. Gyakran valamilyen krónikus gyulladás áll a háttérben,ezért kell az is.

2013. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De valami más megoldás?? Még csak 12 vagyok nem akarok odamenni
2013. jún. 7. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!