Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Monural port kezdtem elszedni....

Monural port kezdtem elszedni. Reggelre úgy ébredtem, hogy ki vagyok száradva. Ha reggel egy nagy pohár teát iszok, a hatása gyengül?

Figyelt kérdés
Sajnos visszatérő felfázásom van. Reggelre úgy ébredtem, hogy a falat kapartam a fájdalomtól amikor pisiltem ( elnézést) . Érdemes a második adagot bevennem?

2013. jún. 7. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Este vetted be a Monuralt,ugye? Ha igen, nyugodtan ihatsz másnap,sőt kell is!
2013. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen este vettem be. De nagyon kellemetlen volt hajnalban és azóta is. Külföldön vagyok, nem itteni orvos írta fel. Azt olvastam, hogy visszatérő betegségnél másnap bevehetem a második adagot. Babát szeretnénk és nem tudom, hogy nem túl erős e a gyógyszer.
2013. jún. 7. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. A Monural a vizelettel kiürül,tehát ha még nem vagy terhes nem okoz gondot. Inkább az lehet ebben az esetben a gond,h nem elég még a 2 napi bevétel sem. Visszatérő panaszoknál inkább 10 napos antibiotikum kúra javasolt.
2013. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt. :) kicsit megnyugodtam.
2013. jún. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!