Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés
bettineni nevű felhasználó kérdése:

Mi okozhatja a glükoz tesztet követö harmadik-negyedik oraban bekövetkezö hypoglikemiat?

A tesztet azert vegeztek, mert gyakran erzem ugy, hogy alacsony a vercukrom. IR dietat kezdtem el, de ennek ellenere is vannak rosszulleteim. Itthoni meresek alapjan minden masodik oraban 4,2-re csökken, nem merek tovabb varni es olyankor eszem, lehet, hogy meg alacsonyabbra is menne, mert volt mar ra pelda.

A vizsgalat eredmenye az orvos szerint jo

0-perc: 4,7

60 perc: 8,9

120 perc: 6,2

Viszont 3-4 oraval utanna 2,6-ra zuhant. (otthoni meres)

Amugy nem vagyok köver, 156cm es 52kg

Amikre gyanakszom az az IR-PCOS, bar a cukrom soha sem magas.

A masik lehetöseg pajzsmirigy alulmüködes, esetleg stressz, depresszio, ami ezt kivaltja.

Talan inzulint termelö daganat?

Inzulin tesztre fogok menni, addig is kutatok, keresek, jart mar igy mas is?

2013. jún. 10. 17:13  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki negyedik babát megszülték. Milyen gyors volt a negyedik baba a harmadik babához képest? Én nekem a harmadik fiam egy óra alatt meg született. Csak félek minden szüléstől. Köszönöm a vbálaszokat
Mi a harmadik, illetve a negyedik axiómája Varecza Lászlónak?
Fitymám alsó részén pici anyajegy pontocskák jelentek meg, eddig kettő volt de lett egy harmadik és egy negyedik ilyen 1mm nagyságú, ez mit jelent most?
A negyedik szülés tényleg sokkal nehezebb mint például: harmadik? Nekem a harmadik babám egy óra alatt meg lett vajúdással együtt.
A yadine fogamzásgátlót szedem, és amikor már beszedtem mind a 21 tablettát akkor a negyedik napon jön meg a menstruációm de most mikor abbahagytam a szedését akkor most meg a...
Mi lehet a girl:it harmadik és negyedik csomagában?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!