Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár napja nincs hangom, azt...

Pár napja nincs hangom, azt tanácsolták igyak Calcimuscot. Van itthon Calcium Sandoz pezsgőtablettám is, az is jó erre vagy az teljesen más dolog? Illetve a kettő szedhető együttesen is?

Figyelt kérdés
Calcimusc, elment a hangom, Calcium Sandoz

2013. jún. 10. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A calcimuscot allergia ellen szokták használni...ki tanácsolt neked ilyesmit? :/
2013. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megteszi helyette, mindkettőben van kalcium-glükonát, a tablettában kevesebb, de kalciumot tényleg elsősorban kalciumhiányra és allergiára ajánlják.
2013. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Calcimuscot amúgy csak orvos írhat fel, mert az egy injekció. Persze meg is lehet inni, amikor nekem allergiára írták, akkor reggel elmentem beadatni egyet az orvoshoz, este meg megittam.
2013. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, én évekig dolgoztam Szigeten, ahol első estére mindig szétkiabáltam a hangom és utána már csak tátogtam. Nekem egy Homeovox nevű homeopátiás bogyó vált be nagyon, sima gyógyszertárban kapható, kimondottan hangszálgyulladásra van. Ha gondolod, próbáld ki.
2013. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos, én ezt javaslom:

[link]

2013. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira szerintem a kérdező is rájött, hogy ha nem beszél, akkor jobb lesz :)
2013. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A doki calcium sandozt írt fel.
2013. aug. 11. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!