Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? (többi lent)

Mi lehet a bajom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szinte állandóan fáj a fejem, van hogy alábbhagy, de ha lehajolok, vagy mozgok valamit, pl. biciklizek megint elkezd fájni. Sokszor fáj még a jobb vállam, van hogy belenyilall, de van hogy hetekig nem is fáj. A mensesem is sokszor kimarad. Hiába mosom rendesen a fogam, sok a lyukas fogam. És még túlsúlyos is vagyok, próbálok lefogyni, de akármit csinálok, néha fogyok egy kicsit, vissza is hízom. Nem tudom mi bajom lehet, de leginkább a fejfájás zavar.

2013. júl. 14. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Vizsgálatok nélkül nehéz megmondani ez mitől van. Lehet,h hajlamos vagy migrénre,de más(akár komolyabb betegség) tünete is lehet. A fogyással meg az a helyzet,h éppen ezért nem jó a "pánikszerű"diéta. Amíg tartod a diétát fogysz,de mihelyt visszaállsz normális étkezésre,vissza is hízod,amit leadtál. A jó diétához teljes életmódváltásra van szükség és meg kell tanulni,h milyen ételek és mennyi az,ami mellett fogysz és utána tartani tudod a súlyodat.

A fejed miatt menj orvoshoz!

2013. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régebben voltam már ezzel a háziorvosnál, és mondta, hogy azért fáj, mert az orrmanduláim elzárják az orrüreget, és ki kell venni. ki is vették, de utána is elég sokszor fájt a fejem. Most van vagy 2 hete, vagy 3 hogy sűrűbben fáj, de alapvetően is sokszor szokott. A diétát is sokszor ezért nem tudom tartani, mert hogy enni úgy eszem ahogy kell, csak sokszor úgy fáj a fejem, hogy mozogni sincs kedvem, utána meg csak halogatok. Lehet le is megyek az orvoshoz, csak attól félek, hogy hülyének néz vagy hogy is mondjam..
2013. júl. 14. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet,h egyszerűen migrénes vagy,az utóbbi hetekben nekem is többet fájt,mert jöttek-mentek a frontok és érzékeny vagyok rá. De ha így van,akkor is kell egy neurológiai kivizsgálás,h ki lehessen zárni más,komolyabb betegségeket. Aki ezért hülyének néz,az maga a hülye. Eü-ben dolgozom és egy neurológus mondta,h minden fejfájást ki kell vizsgálni,ez szinte kötelező!
2013. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 boy 15 válasza:

Fordul orvoshoz,az a leg tisztább!!

Az konkrét választ tud adni a gondodra!

2013. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!