Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több mint egy hónapja szedek...

Több mint egy hónapja szedek alúlműködött pajzsmirigyre gyógyszert mégis borzalmasan hullik a hajam, amellett, hogy már jó a TSH számom, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 17:49
 1/4 A kérdező kommentje:
az anti TPO számom 1300
2013. júl. 24. 17:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen típusú gyógyszert szedsz? Hormonpótlót vagy szteroid származékot?
2013. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hormonpótlót, letrox 50 a neve, voltam kontrollon az orvosnál 2,2 lett a TSH ami jó, és így kell szednem a továbbiakban is a gyógyszert és azt mondta a doktor úr, hogy valamilyen hajvitamint vagy hajszeszt vegyek, mert más nincsen
2013. júl. 30. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is teljesen így voltam, mint te. Alulműködött a pajzsmirigyem, aminek következtében nagyon hullott a hajm. Kaptam letrox 50-et...az értékek normalizálódtak is, de a hajhullás megmaradt. Oka: a szervezetben történő folyamatok nem tudták olyan hamar követni az értékek változását...tehát a hajhullás továbbra is fennállt, mert idő kell míg normalizálódik. Kb 2-3 hónap minimum...utána megoldódik minden. Persze csak ha továbbra is normál tartományban vannak az értékek.
2013. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!