Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SEGÍTSÉG! Lehet ez szívinfarkt...

SEGÍTSÉG! Lehet ez szívinfarktusra tünet?! Vagy csak nagyon pánikolok?!

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, az utóbbi pár hétben pánikszerű tünetekkel, mindig figyelem magam, hogy éppen mi bajom lehet. 2 háziorvos azt mondta, pszichés eredetű probléma, de nem tudok megnyugodni.

Néha random jelentkező szúró vagy épp markoló fájdalmat érzek a mellkasomban, a legutóbbi egy órája volt kb. akkor úgy éreztem, hogy a szívem körül szorulna össze valami. NAGYON MEGIJEDTEM! Csak pár mp-ig tartott, de totál kész vagyok. Hétfőn megyek belgyógyászhoz, aki valószínűleg elvégzi rajtam az EKG-t meg ami esetleg még szükséges, de addig megőrülök!

Pár hónapja voltam laboron + teljes vérképen, plusz a háziorvos meghallgatta a szívem + vérnyomás, minden a legnagyobb rendben volt, de ezek a "tünetek" kiakasztanak...



2013. júl. 29. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagy segítség lehet neked valami növényi nyugtatószer. Igyál napi több csésze citromfű teát!
2013. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!