Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magától kifakadt a végbél...

Magától kifakadt a végbél tályogom, mennyi idő kell még begyúgyul?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, írt fel kúpot, fertőtlenítőt, és mondta tartsam rendszeresen tisztán, amit abszolút betartok! Nem voltak erősek a tünetek, 2 napja hogy kifakadt, de már nem is érzek semmit a helyén egyáltalán, se vér se dudor, sem bőrnyúlvány, ezzel már így el tudok menni strandra, mert két éve nem voltam, és most már nagyon mennék, csak ez gátol most?

2013. aug. 8. 18:23
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem lenne érdemes ha azt mondta hogy tartsd tisztán akkor a vízzel is gond lehet. Nekem is volt 1 ilyen problémám de nekem műtéti úton lett felnyitva. Én nem mehettem vízbe és napi többször kellett megmosnom és kimosnom a sebet.
2013. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdeklődöm, hogy mikorra gyógyult meg a tályog,ill. a vágás?Nekem 3hete volt a műtét,kissé még fájdogál,és ott a vágás.Kösziszépen a választ!Ili
2013. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!