Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyógyászati magánklinikát...

Tüdőgyógyászati magánklinikát ismer valaki? Esetleg tapasztalatotok is van benne?

Figyelt kérdés
Nagy valószínűséggel tüdőrákom van, szeretnék a legjobb helyen meggyógyulni, és ha lehet akkor a műtétet is ott vállalni! Kérlek írjatok tapasztalatokat és hogy sikerült e meggyógyulni! Köszi
2013. aug. 15. 08:35
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nem tudok segíteni,de ajánlani tudom a Törökbálinti tüdészetet...bár gondolom már megtaláltad a helyet,ahol műtenek/műtöttek!

Hogy vagy azóta?

2013. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még minndíg nem történt semmilyen kezelés, csak vizsgálódnak, szövet vizsgálat, ct stb. Most azt mondták műteni nem lehet, mert szükséges előtte előkezelés, mert amelyik mirigyet kiszeretnék operálni valószínűleg az is daganatos eredetű, csak rossz helyen van. Zsugorodnia kell a daganatnak és akkor operálható!


Hasonló cipőben jársz/jártál?

2013. szept. 25. 12:57
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Még nem történt semmi???Ez döbbenet,itt az idő a legfontosabb!Sajnos az édesanyám járt így több,mint 1 éve,aug 31-én felfedezték a foltot egy rutin röntgenen utána 1 héttel már megvolt a szövetvétel és utána műtötték... Nagyon remélem,hogy nálad is minden rendben lesz,de erőltesd a mihamarabbi vizsgálatokat,mert az a legfontosabb,hidd el!Ne várj a dokira,menj elébe! Megkérdezhetem,h mennyi idős vagy?

2013. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

52 éves vagyok! Nekem is azt mondták hogy műteni fogják, csak még nem lehet mert rossz helyen van az egyik mirigy. Így egyenlőre ha találnak olyan gyógyszert amire nekem szükségem van (célzott terápia, kemo helyett).

És most édesanyád gyógyult? Volt még más kezelés is?

2013. szept. 26. 12:00
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Igen,gyógyult...vagyis kontrollokra jár,neki nem volt áttét sehol,nagyon sok mirigyet kivettek,hál istennek egyikbe sem találtak tumoros sejtet,úgyhogy ő csak műtéten esett át,egyéb kezelésre nem volt így szükség.Reméljük,hogy az életbe nem jön elő ez nála.Dohányzott több,mint 20 évet...47 éves volt akkor :( Nem szed egyébként semmit,béres immuno télen+ C 1000mg. Azóta tudjuk,hogy mi ez,addig fogalmam sem volt arról mi a rák :( . Csak azt tudom tanácsolni,hogy mihamarabb!!!

2013. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!