Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Disszociatív személyiségzavaro...

Kecske0016 kérdése:

Disszociatív személyiségzavarom van? Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Sokszor volt, hogy amnézia szerű tüneteim voltak. Tehát, ezt megelőzően mindig egy határnál jobban felidegesítettek .. ilyenkor elvesztettem a fejem és nem emlékszem ennél többre, csak képekre és hangokra, és amikor utána észhez tértem, csak annak a tudatában voltam, hogy verekedtem ... Elmondások szerint kicsi hiányzott annak, hogy meg is öljek valakit. A legenyhébb amikor csak üvöltözéseimre nem emlékszem. Barátaim szerint ilyenkor eléggé félelmetes vagyok :/ Akkor értem el ahhoz a ponthoz, hogy most ide írjak, amikor tegnap... tegnap azon kaptam magam, hogy magammal beszélgetek .. mintha egy másik személlyel tettem volna, de mégis én vagyok az ... folyton úgy érzem, hogy figyel valaki .. A családi hátterem elég bonyolult .. röviden: nagymamám skizofrén volt és felakasztotta magát a lakásunkban. Legelső ilyen részleges amnéziám akkor volt, amikor összeütköztem egy gyerekkel 3.-ban .. azt mondták, hogy hátracsapódtam egy fának .. én nem tudom, nem emlékszem rá. Csak, hogy futok, utána pedig a földön ülök.Valahogy úgy éreztem régen is, hogy van valakim aki ha baj van előjön .. borzalmas.. aztán utána olvastam a dolgoknak és most kicsit félek.... ötlet? És .. khőm ... vagdosom is magam, kárt teszek magamban .. úgy érzem, hogy van egy agresszív segítőm, és egy borzalmas és gonosz lény bennem ... mi ez???

2013. aug. 23. 17:19
 1/4 anonim válasza:
Menj pszichológushoz utána pedig ha úgy itélik meg akkor go a pszicháterhez
2013. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy komoly bajod van. Skizofrén is lehetsz a családi háttér miatt (nagymama). De nem biztos, hogy a pszichiáterek jelentik a legjobb megoldást. Komoly tortúrának teheted ki magad, és egy élőhalott leszel a kezelés végére.


Ajánlatom:

Feldmár Soteria Menedék program

2013. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, jártam már pszichológushoz, most is fogok ... de akkor nem gondoltam, h ennek jelentősége van, nem beszéltem róla senkinek .. csak mostanában kezdett el ennyire érdekelni. Alapjáraton forrófejű vagyok, de .. sosem bántanék józanon senkit! Bogarakat sem csapok le .. Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 24. 01:27
 4/4 anonim ***** válasza:
A DID-nél az agresszív alterek ilyenek szoktak lenni: [link] , és "a többiek" nem emlékeznek rá, hogy mit csinált.
2013. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!