Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Túl szőrös vagyok,20 éves nő...

Túl szőrös vagyok,20 éves nő létemre. Hova forduljak? Dús, erős, feketés szőr, világos bőr. Arcon, fenék, comb, has, mell, hát, mindenhol :' ( hormonprobléma? többi lent!

Figyelt kérdés

sötétbarna hajam van,a bőröm pedig túl világos,ezzel az a problémám,h nagyon látszik a szőrzetem,a fenekem,a hátam,lábaim,kezem,mindenhol nagyon látszik,ráadásul erősek a szőrszálak.nagyon szomorú vagyok emiatt,nem veszek fel fürdőruhát,semmit sem

naponta kellene borotválnom,mert olyan erős a szőrzet

sőt,elhízásban is szenvedek,összefügg ez a 2?párszor vettem be eseményutáni tablettát,ami rossz hatással van a hormonháztartásra,de muszáj volt.a szőrök hosszúak erősek,és sűrű.a fenekem is olyan,az egész combom

az arcomon is látszik,de azt befestem hajfestékkel,a szemöldököm is csúf


hormonprobléma?


milyen orvoshoz forduljak?hova menjek?


kérlek segítsetek!!!

köszönöm


Eszter


2013. aug. 25. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az epillátortól egy idő után ritkul a szőr, ráadásul utána minimum 2 hétig csupasz leszel.
2013. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Menj el a körzetihez, ő majd úgyis endokrinológushoz, nőgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz fog beutalni.

2013. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szoktam epilálni,de pár nap után már előbukkan a fekete,erős szőr néhány helyen :(
2013. aug. 25. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de ezzel együtt kell élni,ilyen alkat vagy,próbáld magad elfogadni.

Én is ilyen vagyok,évekig gyantáztattam,epiláltam,hogy majd ritkul,ahogy mondják,de esze ágában sem volt ritkulni,csak kínoztam magam a szőr tépkedésével,így áttértem a borotválásra.

2013. aug. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!