Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sarokcsont gyulladásból...

Mari53 kérdése:

Sarokcsont gyulladásból kialakult csontkinövésekre van-e házi gyógymód, vagy egyáltalán mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Orvos adott rá gyulladáscsökkentőt, de nem használt.
2013. aug. 25. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi házi,sőt patikai csodaszer nincs rá. Az ilyen csontkinövések hullámzó jelleggel okoznak panaszt. Hol jobb,szinte nem is fáj,hol rosszabb. Gyógyítani besugárzással,illetve műtéttel lehet. Menj el ortopédiára ott írnak talpbetétet és meg lehet beszélni a végleges megoldást.
2013. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem lúdtalp okozta a sarkantyút. Többféle kezelést is kaptam, de végül ördögcsáklya krémtől múlt el a fájdalom. Emellett lúdtalpbetétet hordok, és igyekeztem keveset járni, kímélni a lábamat, amíg le nem húzódott a gyulladás. A krémmel naponta többször is bekentem, és kb. 1-1,5 hónap alatt szüntette meg a panaszaimat.
2018. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!