Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélférges vagyok, mit tegyek?

Bélférges vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlem de cérnagilisztáim vannak. 16 éves vagyok, ugy 4-5 alkalommal voltam már ilyen beteg. Undoritónak tartom magamat és a környezetemet. Most már annyira fáj hogy néha azon gondolkodom hogy egy két mozdulattal véget vethetek az életemnek és akkor vele ennek az egésznek. Rengeteget sirok emiatt. A szüleimet nem nagyon izgatja. Teljesen magamra maradtam. Még lenne értelme tenni e valamit? És ha igen mit? :((

2013. szept. 23. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt kamaszkoromban :) Kellemetlen (akárcsak a fejtetű) de nekem eszembe se jutott volna, hogy emiatt kárt tegyek magamban. Hosszú ideig tartott mire megszabadultam tőlük.. kenőcsöt írt a doki amit khhm.. be kellett egy kicsit kenni oda hátra, plusz anyukám sok-sok fokhagymát etetett velem mert az nagyon hajtja őket! Ez nem ciki, erről nem tehet az ember, nekem is volt, mégis túléltem. :) Nyugi.. kérj a dokitól rá kenőcsöt és sok fokhagyma! (akár egyben lenyelve is nagyon jó vízzel, nem kell szétrágni).
2013. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvosodhoz, a szüleidnek semmi közük nincs ehhez és a közreműködésükre sincs szükséged. A háziorvos ad megfelelő féregirtószert. A lepedőidet, a törölközőidet, a ruháidat, és mindent nagyjából, amihez "úgy" hozzáérsz, ki kell forralni, mert onnan is visszakaphatod. Ezzel kapcsolatban is a háziorvos tud tanácsot adni, kérdezd ki gondosan, hogy mit kell tenned. Ezekhez sincs szükséged a szüleid hozzájárulására!
2013. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Irány a doki, gyógyszertár féreghajtó, és minden rendben lesz. Ez sok emberrel előfordul.
2013. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Honnan kapod el a férgeket? Anyádéktól? Állatoktól?
2013. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Étrendkiegészitőt szedek az ökonettöl, nem szedhetek más gyogyszert vele egyszerre. :/
2013. szept. 23. 15:27
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, kapsz rá gyógyszert és meggyógyulsz, ezen nincs mit szégyelni, sok emberrel, gyerekkel előfordul. Nem értem egy ilyen miatt, hogyan mondhatsz ilyet, hogy eldobnád az életed? Ezernyi súlyos beteg ember küzd, ennél sokkal nagyobb problémákkal és gyógyíthatatlan dolgokkal, örülj neki, hogy neked csak ennyi bajod van.
2013. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha krémet kapsz, azt nem szedni kell!
2013. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez kicsit fontosabb szerintem, mint az étrendkiegészítő, nem?


Sok emberrel előfordul, olyan mint a hajtetű: rossz, meg kellemetlen, de van ilyen.

Ugyanakkor olyan NINCS, hogy nem szedhetsz rá semmit, ha az orvos azt mondja, hogy szedsz, akkor szedsz.

Meg akarsz szabadulni tőlük, nem?


De amúgy valószínűleg a krém elég lesz.

2013. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) és azt hogy eldobnám az éeletem nem feltétlenül csak erre értettem. Számos más problémával közdök. Ez meg casak tesz rá egy lapáttal
2013. szept. 23. 15:34
 10/19 A kérdező kommentje:
Amugy ha sok édességet fogyasztok az válzotat a dolgokon vagy nem csinál semmit?
2013. szept. 23. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!