Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történhet később, ha nem...

Mi történhet később, ha nem zár rendesen ez a billentyű?

Figyelt kérdés

Szóval ma voltam orvosnál mellkasi ultrahangon, mert még nyáron kórházba kerültem szívfájdalom és magas vérnyomással. Akkor még úgy gondolták, hogy vírusfertőzés volt az egész, de még mindig szokott lenni ez a probléma. Az ultrahang szerint normális szívműködésem van, kivéve egy szívbillentyűt, amely nem zár rendesen és a tüdőmbe menő valamiféle érnek a billentyűje. A doktor azt mondta, hogy ez most nem fog semmit sem befolyásolni, de azt mondta, hogy X idő múlva (elvileg sok, akár 60) fog! De azt elfelejtette mondani, hogy mi is lesz ez a probléma X időn belül! Valami tipp?

Köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 26. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem hasonlo boldogito hirt terhessegem alatt adtak kb 20 hetben voltam , amikor magas vernyomas miatt elkuldtek mellkasi ultrahangra, hogy szivbetegseget kizarhassanak, mint magas vernyomast okozo tenyezot. Ilyen baromsagot is csak az az orvos csinal, aki stresszelni akar egy terhes not , plusz vizsgalatokkal.

Ott derult aztan ki, h mitralis billenytu elegtelensegem van, elsö foku, hetekig szomorkodtam aggodtam emiatt.

H mi lesz a gyerekkel, stb

Allitolag veszelytelen allapot, biztos neked is ez a billenytu a problema, eleg gyakori.

En azt olvastam h az ilyen emberek aluszekonyabbak, nalam stimmel.

Ez az a billenytu amiröl beszelhettek a te esetedben is

2013. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2020. nov. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!