Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerinc röntgennél le kell...

Gerinc röntgennél le kell vennem a melltartót is?

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem!! nekem pénteken volt és nem kellett levennem
2013. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha magas ülepű a nadrágod akkor azt is levetethetik, ha megzavar valamit akkor is akár még a bugyit is!

Igaz ez nagyon ritka eset de tudom hogy akkor csak veled azonos nemű dolgozó lehet ott ha meztelenkedni kell, de szoktak az emberre adni valami lepedő félét hogy ne látszódjon minden, általában csak lejjebb kell tolni de hallottam már olyat hogy a sok fém rajta bezavarta a gépet és levetették.

Én is voltam már egyszer amikor a medence csontomat röntgenezték meg, mert volt egy nagy esésem és éreztem fájdalmat plusz fel is duzzadt egy résznél, és ugye akkor nyár közepe volt én megy egy egyszerű farmer egybe ruhába mentem mondanom sem kell hogy televolt gombokkal fém gombokkal és ugye először csak fel kellett húznom de bezavarta a gépet így levették velem teljesen és a melltartóm csatja is bezavart valamit így azt is levettem, elég kemény volt egyszáll semmibe feküdni a gép alatt. Szerencsére az asszisztens velem egykorú volt és nő tehát nem volt gond, az orvos ki is ment onnan és mondta hogy ilyen esetekben letakarják a beteget valahogy de mivel meleg van nem fognak és a gond az hogy több felvételt kellett csinálniuk, több szögből plusz állított is valamit háton hason fekve kellett lennem és elég kellemetlen volt majdnem fél óráig egyszál semmibe csak egy cipő volt rajtam feküdni ott.

Ha normális ruhába mentem volna akkor csak alul lettem volna meztelen ami indokolt is volt mivel ott kellett vizsgálni nem is volt gondom, de ez ciki volt semmi más.

Azért nem reklamáltam miatta mert valamilyen téren jogos is volt meg a háziorvosom is mondta hogy erre figyeljek csak el is felejtettem hazamenni meg nem volt kedvem azért hogy átöltözzek mert igaz hogy másfél órám volt de inkább nézelődtem a városba addig. Hát így jártam, szóval erre figyelj oda tényleg.

És egyik ismerősöm is hasonlóan járt ő egyszer a strandon esett el és fájt a háta mivel őt azonnal a mentők vitték el és egybe részes fürdőruhába volt és ugye az ismerősei mire visszaértek a ruháival már elvitte a mentő és autóval nem értek be időbe, és neki is egyszáll semmibe kellett feküdnie, amint végeztek a vizsgálatokkal kapott egy vékony köpenyt és abba kellett várnia egy váróterembe még szerencse hogy egy privát részre rakták hogy mégse kelljen több ember előtt ülnie egy vékony kis köpenybe mert őt röntgen után ultrahangra is vitték volna ahol szintén kénytelen volt meztelen lenni mivel ismerősei még nem értek be.

Amikor kapott már rendes ruhát akkor visszaküldték röntgenre de ugyanúgy le kellett vennie, de legalább bugyi és melltartó már volt rajta.

Szóval csak úgy szólok lehetőleg olyan ruhát vegyél fel amibe nincsenek fémek így esélyed van arra hogy megúszd a kényszer nudizást.

2013. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, lehet, h azért emlékeztem így, mert én mindig kosaras melltartót hordok, fém csattal, tehát van benne fém rendesen. Az pedig meglátszik a röntgenen, elrontja a képet.
2013. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én felűlről levetkőztem, az asszisztens pedig meglepődve mondta, hogy nem kellett volna ennyire..
2013. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!